WELLCOME TO C U 4 THE NEW TYPE OF INTERNET FORUM
TO HAVE MORE RIGHTS AND NO ADV. CONTACT ADMINISTRATOR AT sw1hez1@gmail.com

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΕΟ ΤΥΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟΥ FORUM
ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ
ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΤΟΝ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΣΤΟ sw1hez1@gmail.com

ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ FORUM ΜΕ ΑΣΤΕΙΑ - ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ - ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ -ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΣΤΟ cu4orum@gmail.com

ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πλοήγηση
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Ψηφοφορία
Κορυφαίοι συγγραφείς
Admin

Καπτεν Χουκ

Domino99

olympic

RSFHELLAS

GREEN

andreas

Nikos

mikekick

snoopy

Μοιραστείτε | 

Τι αμαρτία έκανες κόρη μου;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1170
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2010
Τόπος : OLYMPIC VILLAGE

ΔημοσίευσηΘέμα: Τι αμαρτία έκανες κόρη μου;   Τρι Μαϊος 04, 2010 3:18 pm

Ήταν μία γυναίκα και πήγαινε για να εξομολογηθεί κάθε φορά που την πηδούσε ο γκόμενος. Χρόνια αυτή η δουλειά. Την τελευταία φορά της λέει ο παπάς:

- Κόρη μου, εγώ γέρασα. Θα σε εξομολογεί πλέον ο νέος παπάς που ήρθε.

Πάει στον νέο παπά και την ρωτά:

- Τι αμαρτία έκανες κόρη μου;

- Να, άφησα τον Τάκη και με φίλησε.

- Αμαρτία, για να δω τι θα σου δώσω.

Ανοίγει το βιλιαράκι του, ψάχνει "φιλί" και λέει:

- Θα πεις 5 φορές το "Πάτερ ημών" και συγχωρεμένη να είσαι.

- Δεν τελείωσα πάτερ, μετά μου χούφτωσε το στήθος.

- Στήθος, στήθος..., λέει ο παπάς και ψάχνει στο βιβλίο του. Το βρήκα. Θα σου δώσω άλλες 10 φορές θα πεις το "Πάτερ ημών" και συγχωρεμένη να'σαι.

- Και πάλι δεν τελείωσα. Μετά με πή*ηξε.

- Για να δω τι θα σου δώσω και γι' αυτό. Πή*ημα...πή*ημα... Πώ, πω! 40 μέρες νηστεία και να ξανάρθεις.

- Υπάρχει και κάτι τελευταίο. Μετά του έκανα κι ένα τσ****ούκι.

- Τσ***ούκι....τσ***ούκι....δεν υπάρχει. Τίποτα συνώνυμο;

- Για δες π*πα.

- Τίποτα, ούτε αυτό το έχει. Αλλιώς;

- Δες πεοθηλασμός;

- Περίμενε λίγο, λέει στην γκόμενα, και πάει να ρωτήσει τον γέρο παπά:

- Αγιε πατέρα, έχω μια απορία. Τι να της δώσω για ένα τσ****κι;

- Δώσε 20 ευρώ, καλά είναι.

@@@@

Η Μαρία πηγαίνει για εξομολόγηση.......

-Ω Πάτερ μου, ντρέπομαι τόσο πολύ, η αμαρτωλή!

-Τέκνον μου, ενώπιον του Θεού δεν υπάρχει τίποτα για το οποίο θα πρέπει να ντρέπεσαι. Ποια είναι η αμαρτία σου;

-Να πάτερ μου, λέει η Μαρία, προχτές το βράδυ μόλις βγήκε ο Τάκης από το ντους, κολάστηκα η αμαρτωλή και γύρισα το βλέμμα μου και τον είδα τελείως γυμνό!

-Κόρη μου, απαντάει ο πάτερ, ο Κύριος θα συγχώρέσει. Βγάζει ο παπάς ένα κομπιουτεράκι τακ, τακ τακ κανει μερικούς υπολογισμούς και της λέει:

-Τέκνον μου πρέπει να κάνεις 3 ημέρες νηστεία για να συγχωρεθεί η αμαρτία σου!!!

Φεύγει η Μαρία ανακουφισμένη και για 3 ημέρες νήστεψε όπως την πρόσταξε ο πάτερ.

10 ημέρες αργότερα βουρκωμένη και κατακόκκινη από ντροπή επιστρέφει για εξομολόγηση.....

-Πάτερ μου, ο διάβολος μπήκε πάλι μέσα μου! Δε ξέρω πως να το περιγράψω, αλλά....να,εχτές το βράδυ ο Τάκης έκανε το μπάνιο του και μόλις βγήκε τον πλησίασα, του τράβηξα την πετσέτα και του τον χάιδεψα λιγο.

-ΩΩΩ τέκνον μου, αναφωνεί ο πάτερ! Ο Κύριος είναι μεγαλόψυχος και θα σε συγχωρέσει......Βγάζει πάλι ο παπάς το κομπουτεράκι, τακ, τακ, τακ, υπολογίζει και της λέει οτι αυτό το αμάρτημα αντιστοιχεί σε 8 ημέρες νηστεία.

Δεν περναέι καλά καλά μισός μήνας και να την πάλι η Μαρία στην ενορία της γειτονιάς της για εξομολόγηση.

-Πάτερ, δεν αξίζω να ανήκω στο ποίμνιο Του. Ο Κύριος με συγχώρεσε 2 φόρες και εγώ η αμαρτωλή δεν μπορώ να αντισταθώ μπροστά τα κάλη του Τάκη!

-Μαρία ο Κύριος είναι πάντα μαζί μας. Πες μου τέκνον μου τι έγινε αυτή τη φορά;

-Περίμενα ανυπόμονα τον Τάκη να βγει από το μπάνιο και τον άφησα να μου τον βάλει λιγουλάκι 2-3 πόντους μόνο!

-Τέκνον μου ο Κύριος μαζί σου.....Δε χάνει χρόνο ο παπάς βγάζει το κομπιουτεράκι.....Τακ, τακ, τακ, υπολογίζει, τακ, τακ, τακ ξαναυπολογίζει ,σκέφτεται και λέει:

-Μμμμ, 2-3 πόντους είπες; Λοιπόν Μαρία πηγαινε πες στον Τάκη να στον βάλει όλο γιατί μου βγαίνει δεκαδικός!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://olympicvillage.webmmorpg.net

Τι αμαρτία έκανες κόρη μου;
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΝΕΚΔΟΤΑ - ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ - ΦΩΤΟ.+ :: HUMOR-JOKES-
Μετάβαση σε: